Security

Security

Naším cílem je chránit celý obchodní ekosystém podnikání: klienty, zákazníky a zaměstnance.

Jediný kontakt přenáší spoustu informací mezi vaší společností a vašimi zákazníky. Bezpečnost a ochrana osobních údajů jsou základní součásti naší kultury.

Kvůli ochraně bezpečnosti našich klientů neustále přizpůsobujeme své technologie, sledujeme rizika a hrozby a dodržujeme mezinárodní předpisy na ochranu osobních údajů.

Rozvoj holistického přístupu

Již řadu let, kdy naši klienti důvěřují Teleperformance jako odborníkům na bezpečnost, se přizpůsobujeme technologiím a trendům, monitorujeme rizika a hrozby, dodržujeme mezinárodní předpisy o ochraně osobních údajů a hledáme nové cesty, jak zaručit svým klientům bezpečnost.  Teleperformance je světovým lídrem v řízení omnichannel zákaznické zkušenosti. Působíme vertikálně ve všech velkých firmách v každém regionu světa.  To nám umožňuje jedinečný náhled do sféry bezpečnosti údajů a jejich ochrany.

Máme holistický přístup k identifikaci a zmírňování rizik a pevné základy orientované na lidi. Naši odborníci na bezpečnost mají certifikace CISSP (Certified Information Systems Security Professional – certifikovaný profesionál v oblasti informační bezpečnosti), CFE (Certified Fraud Examiner – certifikovaný vyšetřovatel podvodů), CISA (Certified Information Systems Auditor – certifikovaný auditor informačních systémů), vedoucí auditor s certifikací ISO a PMP (Project Management Professional – projektový manažer).

Curve

Organizace pro bezpečnost údajů, jichž je Teleperformance členem:

Text Image
Text Image

Čerstvá ocenění za bezpečnostní postupy:

Text image 2
Text image 2
ImageAndListText

"Společnost Teleperformance přidala do kontaktního bezpečnostního centra inovace, které často předčí interní bezpečnostní kontroly klientů zaměřené na prevenci nebo včasné odhalení podvodů. Stručně řečeno, pro společnosti, které rozhodně požadují ten nejvyšší stupeň zabezpečení dat a informací o zákaznících, je Teleperformance nepochybně jedničkou v oboru."

 

Michael DeSalles z Frost and Sullivan

PCI-DSS


ISO 27001:2013


SOC 1&2


BCR jako správce údajů a zpracovatel údajů

V tomto digitálním věku nebylo nikdy tak důležité mít bezpečnou a bezproblémovou omnichannel zákaznickou zkušenost. Kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

V tomto digitálním věku nebylo nikdy tak důležité mít bezpečnou a bezproblémovou omnichannel zákaznickou zkušenost. Kontaktujte nás.

Kontaktujte nás
Error loading MacroEngine script (file: /General/CookieDynamic.cshtml)